У Росії мер видав військові таємниці, розкривши брехню Путіна

У Росії мер видав військові таємниці, розкривши брехню Путіна

Мер Іркутського району Росії Леонід Фролов проговорився про загибель в Україні окупанта Валерія Березовського, який уже воював у складі військ РФ на Донбасі у 2014 році. Таким чином він ще раз розвінчав путінський міф про «громадянську війну» на сході нашої країни.Про це в соціальних мережах повідомив Центр протидії дезінформації при РНБО України, оприлюднивши відповідний пост Фролова, який видав відразу дві «військові таємниці».

Мер Іркутського району написав про те, що Березовський, який загинув, у 2014 році за контрактом воював проти України на Донбасі, хоча Путін стверджував, що російських військових там немає. У лютому цей же окупант вирушив на кордон з Україною, але не у відрядження, а на заздалегідь сплановану війну.


«Таким чином, зазначена історія остаточно спростовує багаторічний путінський міф про «іхтамнєт» та «громадянську війну на Сході України». І підтверджує той факт, що як сепаратизм на Донбасі, так і військове вторгнення до України були цілеспрямованими, заздалегідь підготовленими спецопераціями Кремля, призначеними для подальшого знищення незалежної України», – зазначили у ЦПД.

У Росії мер розкрив брехню Путіна.
Залиште свій коментар