У Прилуках бізнесмен на Ленд Крузері побив поліцейського через зауваження (відео)

У Прилуках бізнесмен на Ленд Крузері побив поліцейського через зауваження (відео)

У місті Прилуки Чернігівської області неадекватний водій Олександр Харченко, що виявився місцевим бізнесменом накинувся з кулаками на поліцейського, який зробив йому зауваження стосовно порушення правил перевезення неповнолітньої дитини.Про це на своїй сторінці в Фейсбук розповів місцевий активіст Сергій Головня.

«Коли ти їздиш на «крузаку», володієш нафтобазою та маєш дружину адвоката — для тебе Закон не писаний! Так подумав і наш герой — Олександр Харченко.


В понеділок, 01.02.2021р., співробітники поліції зупинили Тойоту Ленд Крузер 200 і зробили водію зауваження, що під час руху автомобіля, на передньому сидінні, без використання спеціальних засобів знаходиться дитина, яка не досягла 12-річного віку, але водій замість того щоб виконати прохання поліцейських, почав на них кидатися, мовляв «Ви знаєте хто я такий?! Мені все дозволено!»

Тож давайте друзі, зробимо його дійсно відомим, щоб його всі знали! Адже Олександр дійсно сам цього хоче і на цьому наполягає! Працівникам поліції респект! Перед Законом мають бути всі рівні! А за напад на поліцейських, має «герой» понести відповідальність, відповідно до чинного законодавства!», — зазначив активіст.


Також Головня зазначив, що керівник місцевої поліції жорстко відреагував на дії правопорушника.

Залиште свій коментар