Про це розповідається у телеграм-каналі Укрзалізниці. Диверсанта уже передали правоохоронцям.


В Укрзалізниці «тепло» приймають диверсантів

Ось який прийом чекає диверсантів, які вирішать сісти в український потяг!,
– йдеться у повідомленні.

Відомо, що у сьомому вагоні шостого поїзда пасажири спільно з залізничниками затримали диверсанта. «Язик мій – ворог мій», – так би ми прокоментували ситуацію. А все тому, що чоловік мав необачну спробу почати агітацію за «рускій мір» і проти «бендерівців». На жаль для нього, він не подумав, що робить це у поїзді, який курсує на захід України.


Диверсанта затримали та передали поліціїЧоловік намагався провести агітацію за «рускій мір» і проти «бендерівців» / Фото УЗ

Усі пасажири «УЗ» знають, наскільки уважними до проблем людей є провідники. Якщо в купе хтось відкриває зіпсовану консерву, провідник обов’язково допоможе її знешкодити та викинути. З диверсійною консервою сталося те саме, адже в наших провідників #залізнінерви,
– підкреслюють в Укрзалізниці.

Самого ж диверсанта затримали, обмотали скотчем і передали правоохоронцям у Дубно.

В Укрзалізниці наголошують на тому, що від початку воєнного стану дотримуються пріоритету безпеки пасажирів. І це, не в останню чергу, стосується інформаційної безпеки.

Також закликають звертатися до провідників поїздів, якщо пасажири бачать підозрілу поведінку людей. У компанії переконують, що провідники знають, що робити – і з консервами, і з диверсантами.