У Полтавській області матір змусили виплатити сину 115 тисяч гривень аліментів

У Полтавській області матір змусили виплатити сину 115 тисяч гривень аліментів

Жінка помилково думала, що аліментний борг їй не пригадають, адже син досягнув повноліття.У Полтавській області матір змусили погасити 115 тисяч гривень аліментів. Жінка хибно думала, що її заборгованість анулюють із настанням 18-річчя її сина.

«Досягнення дитиною повноліття не є підставою для анулювання заборгованості з аліментів. Розраховуючи на протилежне, мешканка Шишацької громади вважала гарною новиною набуття сином 18-річного віку, адже була переконана, що за накопичений нею 115-тисячний аліментний борг з часом не спитають», — повідомили у Північно-східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Суми).


Загальну суму заборгованості жінки утворили основний борг з аліментів — 75 тисяч гривень та майже 40 тисяч гривень штрафу, нарахованого за тривале ігнорування сплати дитячих коштів.

«Під тиском правових санкцій, неплатниці аліментів все ж таки довелося розрахуватися з сином, а також засвоїти урок, що з часом борги не зникають, а навпаки – за прострочені терміни додатково сплачуються кошти», — повідомили в міжрегіональному управлінні Мінюстиції.

Залиште свій коментар