У МОЗ розповіли, чому перехворілим теж потрібно щепитися від COVID-19

У МОЗ розповіли, чому перехворілим теж потрібно щепитися від COVID-19

Люди, які перехворіли на коронавірус, теж повинні робити щеплення від нього, через те, що антитіла не вічні і потім пропадають.Про це українцям розповіли в Telegram-каналі МОЗ України.

ВООЗ рекомендує робити щеплення від COVID-19, навіть якщо ви вже перехворіли. Імунітет після перенесеної хвороби залежить індивідуально від кожного організму і невідомо, скільки природний імунітет буде захищати вас.


Одне дослідження Центрів контролю та профілактики захворювань США (C.D.C) показує, що вакциновані люди, які перенесли COVID-19, мають вдвічі більший ризик захворіти на COVID-19 знову, ніж вакциновані.

«Якщо ви хочете бути впевнені в захисті від тяжкого перебігу, госпіталізації та смерті від COVID-19 — вакцинуйтеся», — сказано в повідомленні МОЗ.


Для довідки

Цікаво, що кількість введення перших доз вакцини від COVID-19 зросла майже на 25%. Показники різко збільшилися з моменту оголошення жовтого рівня епідемії 23 вересня.

Від початку вакцинальної кампанії в Україні щеплено 6 851 531 осіб, з них отримали одну дозу — 6 851 529 осіб, повністю імунізовані та отримали дві дози — 5 508 212 осіб.

Всього зробили 12 359 741 щеплення.

Залиште свій коментар