У мережі спливло відео з Колею Харківським. Дивіться, як він п’є горілку і дарує пістолет другу

У мережі спливло відео з Колею Харківським. Дивіться, як він п’є горілку і дарує пістолет другу

16-річному Миколі Харківському, який влаштував масштабну ДТП в Харкові на «Інфініті» і вбив людину, обирають запобіжний захід, але відео з його «подвигами» продовжують спливати в мережі.Так, на одному з них можна побачити його зі склянкою горілки. Він «штовхає» тости і дарує другу на день народження… справжній пістолет. Ролик опублікував у мережі журналіст Сергій Грішин.

«Це Коля Харківський, який в ДТП вбив людей. А до цього стріляв в обличчя людям з пневмата, за що влітку отримав умовний термін. На цьому відео він вітає кореша з днем народження і робить йому подарунок», — написав під відео Гришин.


Далі ви самі можете подивитися відео і скласти свою думку про підлітка, якого зараз намагаються «відмазати».

У ролику підлітки п’ють горілку з пластикових стаканчиків, лаються матом і намагаються робити філософські міркування про життя. Виходить сумно…


Хлопця намагаються «відмазати»

Зараз адвокат Інна Данилова, яка погодилася вести цю справу, заявляє, що «Коля вдарився головою і не пам’ятає, чи був він за кермом». Також вона скаржиться, що йому не зашили рану на голові, а просто доклали туди ватку.

«Обмотали бинтиком і відправили на Камишева, він в ІВС», — додає Данилова.

За її словами, хлопець знаходиться в шоковому стані та не пам’ятає половини того, що сталося. Каже, що пам’ятає тільки силу удару авто під час зіткнення.

При цьому захисниця підозрюваного, як і його батько, продавлює версію, що за кермом авто міг перебувати не він.

«Він каже: Якщо я дійсно був за кермом, я несу повну відповідальність… Він зараз взагалі… йому дуже важливо», — підсумувала адвокат.

Нагадаємо, що зараз в Харкові обирають запобіжний захід для 16-річного Миколи. Адвокат просить у суду домашнього арешту, прокурори наполягатимуть над триманням під вартою.

Залиште свій коментар