У мережі показали курортні фото Криму: з раю зробили гадюшник

У мережі показали курортні фото Криму: з раю зробили гадюшник

Блогер показав, як виглядає окупований Крим у розпал туристичного сезонуУ мережі показали свіжі фото з окупованого Росією Криму. Зробив це заборонений в нашій країні блогер Ілля Варламов. За словами росіянина, Федосія зараз потопає у смітті, а з «раю зробили гадючник».

Варламов зазначає, що в море, як і раніше зливаються відходи, а місцеві жителі живуть сьогоднішнім днем, намагаючись заробити хоч якусь копійку.


«Взагалі, дуже сумно дивитися на Феодосію. Місто реально загинається і з кожним роком опускається на дно. Містом ніхто не займається, сюди не вкладають гроші. Місцеві живуть одним днем: якщо можна щось урвати тут і зараз, треба урвати», — пише блогер на своєму сайті.

Варламов зазначає, що на пляжах Феодосії не було проведено жодного прибирання. Люди засмагають серед сміття, море брудне, пляжна інфраструктура зруйнована, всюди лежать гниючі водорості.


У мережі показали курортні фото Криму: з раю зробили гадюшник

У мережі показали курортні фото Криму: з раю зробили гадюшникУ мережі показали курортні фото Криму: з раю зробили гадюшник

Як зараз виглядає Феодосія (фото: varlamov.ru)

«Я не знаю, чи є у Феодосії мер і взагалі будь-яка влада. Якщо раптом є, то зі своєю роботою вони не справляються. Берег зас*ан нескінченними пивними, пляжними клубами і іншим барахлом. Звідусіль лунає музика рівня сільських дискотек і запахи палаючого на вугіллі м’яса, шавухи та пива», — пише блогер.

На набережній вночі немає навіть освітлення, люди гуляють в повній темряві.

Залиште свій коментар