«У мене забирали телефон, щоб я не побачила вбивство чоловіка»: вдова чернігівського поліцейського розповіла про трагедію. Відео

«У мене забирали телефон, щоб я не побачила вбивство чоловіка»: вдова чернігівського поліцейського розповіла про трагедію. Відео

Вдова вбитого в Чернігові поліцейського Артура Єрохіна Вероніка подякувала всім за підтримку – моральну і фінансову, яку їй надавали знайомі й зовсім чужі люди. Вона зізналась, що її здивувало те, скільки українців були готові підтримати її та допомогти пережити трагедію.Вероніка Єрохіна записала зворушливе відеозвернення, в якому поділилася своїми емоціями. Вона висловила щиру вдячність всім людям, які їй допомагали (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

За її словами, пів Чернігова були готові тимчасово дати притулок дітям, а рідні намагалися відібрати в неї телефон, щоб вона не шукала в мережі деталі трагедії.


«Нереально повірити в те, що відбулося, але й нереально повірити в те, що навколо скільки хороших людей. Дуже вам дякую. Адже пів міста боли готові забрати наших діток. Усі переживали, де вони, пропонували доглянути за дітьми… Душа раділа, що є такі люди», – каже молода вдова.

Вероніка розповіла, чому спершу не випускала з рук телефон. Вона зізналась, що ніколи не зможе подивитися відео, як вбивають її чоловіка.


«Телефон із рук не випускала. Мене сварили рідні, вони всі думали, що я намагаюся подивитися відео. Ні, ні, я ніколи його не подивлюсь. Ніколи не буду нічого вишукувати, нехай цим інші займаються, я ніколи не зможу цього зробити… А телефон тримала в руках, тому що на початку весь час чекала на його дзвінок. Я не вірила, в те, що сталося…» – поділилася Вероніка.

 

Залиште свій коментар