У Львові від COVID-19 померла видатна піаністка: була ще така молода

У Львові від COVID-19 померла видатна піаністка: була ще така молода

У Львові від коронавірусу померла видатна піаністка Надія Бабинець. Їй було всього 55 років. Вона була викладачем кафедри музакадемії імені Миколи Лисенка.Про смерть знаменитої артистки повідомила у Facebook її подруга Софія Соловій.

«В це неможливо повірити і прийняти неможливо… Смерть прийшла і вирвала від нас нашу Надію Данилівну, забрала маму, бабусю, подругу, порадницю, прекрасну піаністку, музикознавця і чуйного педагога. Жахливий цей рік… Цей жахливий вірус…» — написала вона, опублікувавши фото з останньої спільної зустрічі з Надією Бабинець.


Майбутня піаністка народилася в селі Глинськ Жовківського району в 1965 році. Вона закінчила Львівську спеціалізовану середню музичну школу-інтернат, а потім Львівську національну музичну академію імені Лисенка. Після чого працювала в закладі в якості викладача кафедри концертмейстерства.

З хором «Сурма» піаністка гастролювала по світу — вони були в США, Латвії, Німеччині.


У Львові від COVID-19 померла видатна піаністка: була ще така молода

Надія Бабинець крайня праворуч (фото: facebook.com/sofia.soloviy)

З Надією Бабинець попрощаються 14 грудня о 18:00 в каплиці, на вул. Пекарській, 52. А похорон відбудеться 15 грудня об 11:00 у Храмі святих Володимира і Ольги на вул. Симоненка, 5, пише ТСН.

Залиште свій коментар