У Львові прощаються із легендарним комбатом УДА Андрієм «Червнем» Гергертом

У Львові прощаються із легендарним комбатом УДА Андрієм «Червнем» Гергертом

У Львові 3 серпня прощаються із легендарним командиром батальйону «Аратта», заступником командувача Української добровольчої армії Андрієм Гергертом (позивний «Червень»).42-річний захисник України помер 1 серпня після важкої хвороби. Як раніше анонсували побратими військового, його поховають на Личаківському цвинтарі (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

Водночас, підкреслили в батальйоні «Аратта», похованню передувало дводенне прощання. Зокрема, 2 серпня в Будинку воїна у Львові відбулося заупокійне богослужіння: квіти та вінки до труни загиблого воїна люди несли до ранку 3 серпня. Траурна ж церемонія відбулася в гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.


Попрощатися із легендарним комбатом прийшли сотні людей – рідні, друзі, побратими та просто небайдужі земляки.

Андрій Гергерт


Андрій Гергерт (Фото з Facebook)

«Пасіонарій, який за будь-яких обставин вірив у перемогу України. Він робив усе можливе для цього. Я познайомився з ним наприкінці 14-го в Маріуполі й одразу ж потрапив у магнітне поле його завзятості та готовності воювати з ворогом до остаточної перемоги. До того ж не тільки на полі бою. А й у медійному просторі. В політичному. В юридичному», – висловив сум із приводу тяжкої втрати «Червня» журналіст Андрій Цаплієнко.

Прощання з Андрієм Гергертом у Львові

Прощання з Андрієм Гергертом у Львові (YouTube Говорить великий Львів)

Він пригадав, як у 2018 році військовий давав свідчення поліції англійського острова Гернсі щодо причетності росіян до загибелі волонтера УДА, жителя Гернсі Мікуса Альпса. А тепер, підкреслив Цаплієнко, швидкоплинна хвороба просто вбила комбата.

Прощання з Андрієм Гергертом у Львові

Прощання з Андрієм Гергертом у Львові (YouTube Говорить великий Львів)

«Такі люди, як Андрій, на вагу золота. Єдине, що ми можемо зробити, – це допомогти його родині. Без чоловіка залишилась дружина Надійка. Без батька – четверо діточок», – додав журналіст у своєму Telegram-каналі, закликавши підтримати родину загиблого захисника України.

Заступник командувача Української добровольчої армії Андрій Гергерт помер 1 серпня

Заступник командувача Української добровольчої армії Андрій Гергерт помер 1 серпня (Telegram-канал Andriy Tsaplienko)

Співчуття близьким та рідним заступника командира Української добровольчої армії Андрія Гергерта від громади міста висловив також мер Львова Андрій Садовий.

«Смерть знайшла його у важкій боротьбі з раком. Але ми ніколи не забудемо подвигу Героя. Співчуття всім рідним та близьким! Вічна пам’ять захиснику України!» – зазначив він.

Цаплієнко висловив співчуття рідним загиблого комбата "Червня"

Цаплієнко висловив співчуття рідним загиблого комбата «Червня» (Telegram-канал Andriy Tsaplienko)

Пост про дату прощання з Андрієм Гергертом

Пост про дату прощання з Андрієм Гергертом (Facebook Аратта 8-й батальйон УДА)

 

Залиште свій коментар