У Кропивницькому щеплення від COVID-19 почали робити в тролейбусах: що потрібно знати

У Кропивницькому щеплення від COVID-19 почали робити в тролейбусах: що потрібно знати

У місті Кропивницькому вирішили зробити пересувні мобільні пункти вакцинації проти коронавірусу. З 30 липня щеплення охочим почали робити в комунальних тролейбусах.Так медики сподіваються охопити вакцинацією маломобільних і літніх людей. Про це йдеться в сюжеті ТСН (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

Зазначається, що комунальні тролейбуси їздитимуть віддаленими районами міста, тож місцеві жителі зможуть отримати щеплення неподалік від будинку. Для цього потрібно буде взяти з собою тільки паспорт.


Жителі Кропивницького щеплення проти COVID-19 зможуть отримати в тролейбусі

Відомо, що пріоритетною буде китайська вакцина CoronaVac від Sinovac Biotech. Її обрали через те, що це препарат в однодозних флаконах і має кращі умови зберігання.

Комунальні тролейбуси їздитимуть у віддалені райони міста

Заступниця начальника управління охорони здоров’я Кропивницького Лариса Кудрик підкреслила, що для проведення імунізації тролейбус будуть ретельно готувати: мити й дезінфікувати кварцовою лампою.


Тролейбус буде спеціально підготовлений для проведення вакцинації

«Будуть відкриті всі входи і wi-fi, столик для вакцинації і той, де медсестра вводитиме дані людей в електронну базу. Думаю, що в нас усе вийде», – розповіла вона.

 

Залиште свій коментар