У Криму знайшли мертвим 3-річного сина політв’язня Сулейманова: дитину шукали 3 дні

У Криму знайшли мертвим 3-річного сина політв’язня Сулейманова: дитину шукали 3 дні

В окупованому Криму знайшли мертвим трирічного Мусу Сулейманова, сина бранця Кремля Руслана Сулейманова. Пошуки дитини тривали 3 дні.Заява окупантів, що знайшли мертвим 3-річного Мусу Сулеймайнова

Першим про смерть дитини заявив так званий «міністр надзвичайних ситуацій Республіки Крим» Сергій Шахов. Його слова передає пресслужба російського МНС в окупованому Криму.

Він додав, що до організації пошукових робіт залучили 1739 людей та 46 одиниць техніки (імовірно, мовиться про так званих рятувальників із окупованого Криму – 24 канал).

На жаль, дитину насправді знайшли мертвою

Згодом інформацію про жахливу знахідку підтвердив адвокат Микола Полозов. Він висловив глибокі співчуття родині хлопчика та заявив, що його загибель – непоправна втрата для рідних і близьких.


Також інцидент прокоментувала кримська журналістка Лілія Буджурова. За її словами, хлопчика знайшли мертвим в зливній ямі поруч із будинком.

Тим часом, у спільноті «Кримська солідарність», яка допомагала в пошуках дитини, з’явилося відео з місця, де зникнув Муса. На кадрах видно, що пошуки вже припинилися, а територію навколо будинку обгородили стрічкою. 

Дивіться свіже відео з місця зникнення Муси Сулейманова в Криму 

Додамо, що похорон Муси пройде в понеділок, 27 липня. Церемонія прощання розпочнеться в 11:00.

Залиште свій коментар