У Києві учасники «Save ФОП» запалили фаєри та висунули ультиматум. Фото і відео

У Києві учасники «Save ФОП» запалили фаєри та висунули ультиматум. Фото і відео

У Печерському районі Києва у середу, 1 грудня, біля будівлі Верховної Ради організували мітинг представники руху «Save ФОП». Вони встановили сцену, на якій можуть виступити учасники акції та висунули владі ультиматум.Про це повідомив кореспондент OBOZREVATEL. Крім того, мітингувальники запалили фаєри, через що площу перед парламентом затягнуло димом (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Зокрема, учасники акції протесту висунули українській владі ультиматум. Якщо до 1 січня 2022 року їхні вимоги не будуть виконані, вони організують власний Майдан.


Мітингувальники висунули владі ультиматум.

Серед іншого вони хочуть, щоб було скасовано введення з 2022 року обов’язкової установки реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та видачі чеків клієнтам.

Учасники акції вимагали виконати їхні вимоги до 1 січня 2022 року.

У той же час варто зазначити, що такі нововведення потрібні, щоб знищити схеми, за допомогою яких бізнес уникає оподаткування.


Мітинг біля будівлі парламенту.
Мітингувальники не дотримувалися карантинних обмежень.

Будівля парламенту обгороджена парканом, за яким перебувають співробітники поліції та ДСНС, а також військовослужбовці Національної гвардії України. Крім того, частина правоохоронців перебуває в Маріїнському парку.

Як повідомили OBOZREVATEL у пресслужбі поліції Києва, для забезпечення правопорядку на всіх заявлених масових заходах, які сьогодні очікуються у столиці, залучили близько 3 тисяч поліцейських та близько 1,5 тисячі військовослужбовців Нацгвардії.

 

Залиште свій коментар