У Києві показали велетенську чергу на автобус: транспорту немає, але ви тримайтеся

У Києві показали велетенську чергу на автобус: транспорту немає, але ви тримайтеся

У Києві триває транспортний колапс, людям важко добратися до роботи

У Києві показали велетенську чергу на зупинці громадського транспорту, який через карантин курсує зі значними обмеженнями.Фото розмістили на сторінці Київ Оперативний в Facebook, повідомивши що ця черга в кілька сотень метрів чекає на автобус №114 на кінцевій зупинці в житловому масиві «Троєщина».

«Транспорту немає, але ви тримайтесь… Милославська (кінцева 114)», — підписане фото, зроблене вранці понеділка, 18 травня.

У Києві показали велетенську чергу на автобус: транспорту немає, але ви тримайтеся

У Києві величезні черги на транспорт (фото: facebook.com/KyivOperativ)

Користувачі мережі обурені подібною ситуацією в столиці, про що висловлюються в коментарях.

Читайте також:   “Я з України!”: школярі зняли відео на підтримку української мови і “niдiрвали” мережу ВІДЕО

«Боже… і це при тому, що автобусів більш ніж достатньо, щоб забезпечити нормальний випуск! Коли в Європі ніяких «спецперепусток» не вводили, а просто збільшили випуск — у нас тільки таким маразмом і займаються», — пише юзер.

«До обіду на роботу, після обіду додому. Попрацював», — іронізує коментатор.

Нагадаємо, що у Києві громадський транспорт працює за спецперепустками. Їхати можуть працівники сфер, необхідних під час карантину через коронавірус. Це медики, рятувальники, поліція, працівники продуктових магазинів і так далі.

Читайте також:   В “ЛНР” 94-річний вeтepaн Іван Рікота відмовився зняти нагороди України, незважаючи на пoгpoзи “влади”

12 травня на вулиці міста вже вийшли 30 додаткових одиниць транспорту на всі 22 маршрути, за яким сьогодні перевозять пасажирів. Попри такі заходи, транспорту не вистачає, в місті затори, а таксі підвищили вартість проїзду.

У КМДА сподіваються, що в столиці повноцінно транспорт запустять з 22 травня. Але більш ймовірна дата — це 25 число. В цей же день можливий і запуск метро, якщо в Кабміні дадуть добро. Але про запуск маршруток мова поки не йде.

Залиште свій коментар