У Києві показали велетенську чергу на автобус: транспорту немає, але ви тримайтеся

У Києві показали велетенську чергу на автобус: транспорту немає, але ви тримайтеся

У Києві триває транспортний колапс, людям важко добратися до роботиУ Києві показали велетенську чергу на зупинці громадського транспорту, який через карантин курсує зі значними обмеженнями.

Фото розмістили на сторінці Київ Оперативний в Facebook, повідомивши що ця черга в кілька сотень метрів чекає на автобус №114 на кінцевій зупинці в житловому масиві «Троєщина».


«Транспорту немає, але ви тримайтесь… Милославська (кінцева 114)», — підписане фото, зроблене вранці понеділка, 18 травня.

У Києві показали велетенську чергу на автобус: транспорту немає, але ви тримайтеся


У Києві величезні черги на транспорт (фото: facebook.com/KyivOperativ)

Користувачі мережі обурені подібною ситуацією в столиці, про що висловлюються в коментарях.

«Боже… і це при тому, що автобусів більш ніж достатньо, щоб забезпечити нормальний випуск! Коли в Європі ніяких «спецперепусток» не вводили, а просто збільшили випуск — у нас тільки таким маразмом і займаються», — пише юзер.

«До обіду на роботу, після обіду додому. Попрацював», — іронізує коментатор.

Нагадаємо, що у Києві громадський транспорт працює за спецперепустками. Їхати можуть працівники сфер, необхідних під час карантину через коронавірус. Це медики, рятувальники, поліція, працівники продуктових магазинів і так далі.

12 травня на вулиці міста вже вийшли 30 додаткових одиниць транспорту на всі 22 маршрути, за яким сьогодні перевозять пасажирів. Попри такі заходи, транспорту не вистачає, в місті затори, а таксі підвищили вартість проїзду.

У КМДА сподіваються, що в столиці повноцінно транспорт запустять з 22 травня. Але більш ймовірна дата — це 25 число. В цей же день можливий і запуск метро, якщо в Кабміні дадуть добро. Але про запуск маршруток мова поки не йде.

Залиште свій коментар