У Києві Нацкорпус мітингує за заборону «ватних партій»

У Києві Нацкорпус мітингує за заборону «ватних партій»

Національний корпус зібрався на масову акцію протесту і влаштував ходу до будівлі СБУ. Активісти Нацкорпусу закликають заборонити проросійські «ватні партії», серед яких «Партія Шарія» і «ОПЗЖ». Тим часом поліція посилила заходи безпеки.Стартував мітинг із Софіївської площі, у ньому взяли участь близько тисячі активістів, повідомляє 24 канал.

Як проходить мітинг

Колону супроводжують автівки із голосними динаміками, з яких лунають патріотичні пісні. Активісти несуть прапори із символікою своїх організацій та плакати. Очолює колону ряд, який неса великий банер «Заборонити ватні партії». На них наявні символи партій Шарія і «Опозиційної платформи – За життя».Стартував мітинг на Софіївській площі / фото з твіттера Єгора Шуміхіна

Активісти скандують «Вимога нації – заборона проросійських організацій» і направляються до будівлі СБУ на вулиці Володимирської. Там вони збираються пікетувати відомство з вимогою заборони проросійських партій.


У центрі багато поліції

Задля контролю і безпеки поліції у центрі Києва на час акції побільшало. Як повідомили у пресслужбі Нацполіції, правоохоронці заступили на посилене чергування і намагатимуться не допускати провокацій.

Тим часом, як повідомляє Pavlovsky.news, центр Києва під кінець робочого дня скували затори. Рух регулюють патрульні.

 

Залиште свій коментар