У Києві група хлопців побила антимайданівця «Топаза» – ЗМІ

У Києві група хлопців побила антимайданівця «Топаза» – ЗМІ

В одному з районів Києва група хлопців нібито напала та побила відомого учасника антимайдану в 2014 році Гната Кромського на прізвисько «Топаз». Через інцидент йому знадобилася допомога медиків.На фото, розміщеному Telegram-каналом Київ Оперативний, видно, що він, ймовірно, отримав травму обличчя.

«Невідомі молоді в Києві напали та побили того ж «Топаза». Кажуть, що він уникав судових засідань, де його повинні були покарати за викрадення людини», – йдеться в повідомленні.


Група хлопців нібито побила "Топаза" Кромського.

Зазначимо, Кромський був учасником охорони Антимайдану в Маріїнському парку в Києві. Він здобув популярність завдяки позивному «Топаз» та відео, яке зняв журналіст Сергій Рульов, який втік до Росії.

На ролику можна побачити, як на автора відео нападають «тітушки» і він кілька разів волає про допомогу до Кромського, який супроводжував його, словами: «Топаз, дай команду!».


У січні 2018 року в Харкові суд присудив антимайданівцю 8 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Кромського звинувачували за ч.1,2 ст. 294 (масові заворушення), ч.2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) та ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Залиште свій коментар