У Дніпрі ветерана АТО побили й вигнали з маршрутки: побратими помстилися

У Дніпрі ветерана АТО побили й вигнали з маршрутки: побратими помстилися

У Дніпрі ветерана АТО, бійця батальйону «Дніпро-1» з позивним Баркас, вигнали з маршрутки й побили через те, що він нібито хотів скористатися правом пільгового проїзду в маршрутці, недоступним під час карантину. Побратими бійця зажадали від водія вибачень.Як розповіла Дніпрянка Олена Савич у Facebook, чоловіка побили, розбили телефон і вигнали з маршрутки.

«У Дніпрі НП. Ветерана АТО Баркаса, бійця Дніпро-1, захисника Пісків, водій маршрутки з допомогою трьох пасажирів викинули з маршрутки номер 73. Не просто викинули, а з криками атошнік-ху*ошнік розбили телефон, і монтувалкою сильно врізали по спині», – сказано в повідомленні.


Як розповіли в Telegram-каналі «КНПУ«, наступного дня ветерани заблокували маршрутки й зажадали від автотранспортного підприємства реакції на інцидент. Там зі свого боку пообіцяли внести водія до «чорного списку» й відповідно звільнити.

Ветерани блокували рух маршруток

Також директор АТП пообіцяв, що в салонах усіх маршруток буде висіти інформація про те, що карантинні обмеження для пільговиків не стосуватимуться учасників бойових дій.


Крім того, ветерани все ж змусили водія вибачитися перед бійцем АТО.

Водія змусили вибачитися
Баркас і директор АТП

«Ми взагалі красені, зібралися оперативно й досить дружно. Вранці було може осіб 30-40. Влаштували знатний розголос і все пройшло досить культурно. У результаті до 11-ої години прибула низка ЗМІ. У міськвиконкомі о 12 годині в понеділок буде засідання комісії з цього питання. Добре б, щоб хтось від ветеранів там був. І озвучив побажання та висловив своє «фе» з приводу рішення комісії про обмеження для пільговиків», – сказано в повідомленні.

Залиште свій коментар