У Чернігові спалахнув скандал через теля на прив’язі на вечірці відомої косметичної компанії (фото)

У Чернігові спалахнув скандал через теля на прив’язі на вечірці відомої косметичної компанії (фото)

Організатори новорічної вечірки партнерів відомої косметичної компанії Oriflame Cosmetics Ukraine використали теля для «декору» на світлинах. Це неабияк обурило зоозахисників, які дорікнули компанії негуманним поводження зПро це йдеться на сторінці UAnimals.

Інцидент трапився у Чернігові. Зокрема, на світлинах видно, що учасники корпоративу фотографувалися на фоні теляти, у якого морда завʼязана мотузкою. Можна припустити, що тваринку використали як символ прийдешнього року за китайським календарем.


«У Чернігові на святкування Oriflame Cosmetics Ukraine вирішили притягти теля, яке під час шумної вечірки на прив’язі слугувало декором для фото», — йдеться в повідомленні.


Своєю чергою, компанія Oriflame відхрестилася від скандалу і пояснила, що корпоратив у Чернігові нібито був організований партнерами самостійно власними коштами і  вони не можуть контролювати дії, які проводять їхні партнери. У компанії запевнили, що «не підтримують будь-які неетичні дії з використанням тварин».


«У нас не було інформації про те, що в заході будуть використані тварини. Ми не підтримуємо будь-які неетичні дії з використанням тварин. Але ми не в змозі контролювати дії, які проводять наші партнери, які не є співробітниками компанії, у своїх приватних цілях без якого-небудь залучення з боку Оріфлейм. Ми поважаємо права і свободи наших співробітників, партнерів і суспільства в цілому, але засуджуємо використання тварин у будь-яких неетичних цілях», – йдеться у заяві Oriflame.

 

Залиште свій коментар