У Білорусі опозиція оголосила загальнонаціональний страйк: на заводах починають бастувати

У Білорусі опозиція оголосила загальнонаціональний страйк: на заводах починають бастувати

Другий день поспіль у Білорусі не припиняються акції протесту.У Білорусі опозиція оголосила 11 серпня загальнонаціональний страйк та закликала громадян не виходити на роботу.

Про це повідомляють опозиційні телеграм-канали.


«Протест триває. Не виходьте сьогодні на роботу. Страйк — це повністю законний, прописаний в Конституції, вид протесту. Через нього вас не затримають, а звільнити всіх неможливо», — закликає опозиція та додає, що опитування показало, що «більше 2/3 білорусів готові не вийти сьогодні на свої робочі місця, щоб остаточно поховати режим».

Як повідомляє російський телеканал «Дождь«, наразі два цехи Білоруського металургійного заводу вже оголосили страйк. Співробітники заводу заявили, що якщо вибори будуть нечесними, то робочі залишають за собою право на політичний страйк. Про припинення роботи двох цехів Білоруського металургійного заводу — трубопрокатного і канатного повідомили також і  джерела «РІА Новости». Телеграм-канали пишуть, що до страйку приєднався Мінський електротехнічний завод ім. Козлова.


Протести у Білорусі.Мінський електротехнічний завод ім. Козлова страйкує
Фото із соцмереж Мінський електротехнічний завод ім. Козлова приєднався до страйку Своєю чергою голова Конгресу демократичних союзів Олександро Ярошук заявив «Дождю», що сьогодні до страйку може приєднатися завод «БелАЗ». 

 

Залиште свій коментар