Україна щодня втрачає на війні 30 – 50 людей

Про це розповів радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк. Він прокоментував втрати України на цей момент, порівнявши їх із ситуацію у червні, коли щодня гинуло від 100 до 200 українських воїнів.


Михайло Подоляк висловив припущення, що «цифри десь зменшилися у 2,5 – 3 рази», якщо порівнювати із втратами, про які говорили на початку літа.

Я думаю, що десь 30 – 50 людей (Україна втрачає на фронті щодня – 24 канал). Але, знову ж таки, нам говорити про це не зовсім коректно. Коректніше, коли конкретні цифри, скільки гине людей, дасть Генеральний штаб ЗСУ,
– сказав Подоляк.


Чому зменшилися втрати України на фронті

Михайло Подоляк пояснив великі втрати в червні тим, що «тоді був перехід на другий етап війни». За його словами, тоді починалася велика артилерійська позиційна війна.

Подоляк зазначив, що окупанти буквально засипали снарядами різних калібрів позиції українських воїнів, що збільшувало кількість наших втрат.

Але сьогодні кількість втрат зменшується, по-перше, тому, що по логістичних центрах російської армії дуже ефективно працюють наші РСЗВ. По-друге, йде передислокація російської армії по всій лінії фронту. І третє – наші вже пристосувались до тактики російської армії і більш мобільно, більш ефективно обороняються,
– сказав радник глави ОП.