Творець шоу «Орел і Решка» зі сльозами розповів, як російські окупанти прийшли до нього додому

Творець шоу «Орел і Решка» зі сльозами розповів, як російські окупанти прийшли до нього додому

Два тижні Євген Синельников разом з маленьким сином були в заручниках у російських загарбників.Творець та режисер тревел-проєкту «Орел і Решка» Євген Синельников пробув два тижні у заручниках у російських окупантів у Бучі.

Нарешті Синельникову з дитиною вдалося вирватися з рук окупантів завдяки зеленому коридору. Після звільнення Євген записав відео, у якому зі сльозами на очах розповів, що їм з сином довелося пережити за ці два тижні:


«Ми всі живі. Ми вирвались завдяки зеленому коридору, вже в безпеці. Але ці два тижні, звичайно, були, це було справжнє пекло. Авіація, кадирівці, артилерія. Зустріч з ворогом у своєму будинку віч-на-віч», — сказав Синельников.


Він також додав, що коли подорожував нашою країною, то завжди казав своєму синові, аби він дивився навколо і захоплювався красою України:


«Цього разу вперше в житті ми їхали зеленим коридором через Бучу і Гостомель, і я казав своїй дитині: «Заплющ очі». Це просто навіть для дорослої психіки дуже важко. Згорілі будинки, просто багатоповерхівки, зруйновано все. Тіла, які лежать», — сказав, не стримуючи сліз, Синельников.

Водночас режисер наголосив, що проїхавши «вимушену мандрівку» майже всією Україною, він був вражений згуртуванням людей:

«Як кожен підтримує одне одного. Як просто на трасі роздають гарячу їжу бабусі, як роздають одяг. Як психологічно розраджують одне одного люди. Це саме те, чим ми переможемо! Вони воюють з Україною, а переможуть українці! Слава Україні!» – сказав Синельников.

Залиште свій коментар