Турчинов – про опитування Зеленського: треба документувати злочин і викликати поліцію

Турчинов – про опитування Зеленського: треба документувати злочин і викликати поліцію

Керівник Центрального штабу «Європейської Солідарності» Олександр Турчинов вважає всеукраїнське опитування президента Володимира Зеленського зловживанням владою, грубим порушенням Конституції і законодавства України.

Як йдеться у заяві Турчинова, опублікованій на його офіційному сайті, так званих волонтерів «Слуги народу» наймають для проведення опитування за необліковану готівку (чорний нал), що також є злочином.
«Брудні технології, застосовані Зе-командою, передбачають безпосередній вплив на виборців у день голосування. Вони намагатимуться пропускати людей через намети для опитування ще до того, як вони проголосують, щоб створити у громадян враження, що Зе-слуги турбуються про їхнє майбутнє та найближчим часом будуть реалізовувати популістичну маячню, зазначену в питаннях», – сказав політик.

Читайте також:   Порошенко може стати прем’єр-міністром України: Турчинов назвав дві умови..

Він порадив усім «не брати участь у цьому злочинному фарсі, не ставати його співучасниками, демонстративно ігноруючи цю провокацію».

«А в разі нав’язливого приставання до вас представників «Слуг народу» в місці розташування виборчих дільниць, – фіксувати ці порушення, складати акти та заяви про вчинення злочину і викликати правоохоронців», – додав Турчинов.


П'ять запитань Зеленського
Залиште свій коментар