«Трансфер» до Молдови за 300 тисяч євро: понад 20 чоловіків намагалися незаконно перетнути кордон

«Трансфер» до Молдови за 300 тисяч євро: понад 20 чоловіків намагалися незаконно перетнути кордон

На Буковині прикордонники затримали групу з 24 чоловіків, які намагалися незаконно потрапити до Молдови. Кожен із них заплатив організаторам схеми по 12 тис. євро.Джерело: ДПСУ

Деталі: Повідомляється, що організатори кілька днів збирали в одному з населених пунктів своїх «клієнтів», сподіваючись одночасно переправити їх через кордон. У визначений час група завантажилася в транспортні засоби та вирушила до точки висадки на ділянці відділу прикордонної служби «Кельменці» Чернівецького загону. Далі чоловіки планували пішки потрапити в Молдову поза пунктами пропуску.


 

Втім, на підході до лінії державного рубежу порушників затримали прикордонники.


Зазначається, що до групи входило 24 чоловіків. Це мешканці Київської, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської, Чернігівської, Вінницької, Запорізької, Хмельницької, Дніпропетровської, Чернівецької та Львівської областей. Кожен з них заплатив за незаконну подорож до кордону по 12 тисяч євро.

 
ФОТО: ДПСУ

Відносно затриманих правоохоронці склали адмінпротоколи. Наразі встановлюється місце знаходження головних організаторів протиправної схеми.

Залиште свій коментар