Тіло могли підкинути на полігон: у справі про загадкову загибель військового на Рівненщині новий поворот. Фото

Тіло могли підкинути на полігон: у справі про загадкову загибель військового на Рівненщині новий поворот. Фото

Дружина військовослужбовця-контрактника Юрія Побєди, тіло якого 16 лютого знайшли на Рівненському військовому полігоні, вважає, що його туди могли підкинути. Попередньою причиною смерті військового називають загальне переохолодження організму.Про це повідомило «РадіоТрек» із посиланням на поліцію Рівненщини. Наголошується також, що слідів насильства немає, судово-медична експертиза триває. У виданні зазначили, що у 28-річного Юрія залишилася маленька донечка та дружина.

У загиблого залишилася маленька донечка та дружина

Нагадаємо: зниклого військового розшукували 10 днів. За попередньою інформацією, він був без одягу. За інформацією ЗМІ, на чоловікові також виявили сліди побоїв та переломів.


28-річний Побєда був контрактним військовослужбовцем на Житомирщині, а на Рівненському полігоні проходив навчальний курс. Востаннє його бачили у селищі Тучин 6 лютого. За даними правоохоронців, чоловік разом із товаришем покинув місце служби з дозволу керівництва.

Випадки зі смертю військовослужбовців в Україні, на жаль, не поодинокі. У Чернівецькій області 21 січня виявили тіло 19-річного військовослужбовця, який, за попередніми даними, помер від вогнепального поранення. А в ніч на 23 січня внаслідок вогнепального поранення у груди постраждав 22-річний військовий.


Залиште свій коментар