Тік-токер Волошин слізно «покаявся» за iPhone і показав реальне відео з мамою і дівчинкою

Тік-токер Волошин слізно «покаявся» за iPhone і показав реальне відео з мамою і дівчинкою

Блогер Олександр Волошин показав, як насправді справі «дарував» iPhone дівчинці, а потім відбирав подарунок. З’ясувалося, що вся ця ситуація, як і «злите» відео — постановка від початку до кінця. Тік-токер таким чином вирішив хайпонути, погравши на емоціях людей.Сьогодні, 24 червня, з’явилося відео з «викриттям».

На початку відео блогер на камеру слізно кається за ситуацію, що склалася перед мамою, дівчинкою, своїми татами-мамами-бабусями-дідусями, які «його зовсім по-іншому виховували» і яких він зганьбив. Каже, що в той момент його біс поплутав, і він готовий дарувати один, два iPhone.


Після двох з половиною хвилин «покаяння» і сигналу «Стоп.Знято» Волошин запитує у оператора, «чи нормально він відіграв». Далі він переказав весь свій «шлях до успіху», назвавши себе «глибокою» людиною з «сильними аналітичними здібностями».

Волошин показав нове «реальне» відео

На опублікованому відео блогер підходить до мами з донькою, в руках якої iPhone. Він попросив їх розіграти сценку, в якій він нібито відбирає у дитини гаджет. За сценарієм, дівчинка повинна засмучуватися, а мама — скандалити.


Волошин з радістю розповідає, що його безкоштовно запостили близько ста ресурсів, показали по ТБ. Таким чином він здобув всеукраїнську славу…

Відео: Блогер Волошин показав реальні кадри з мамою, дівчинкою і iPhone

У чому суть скандалу з дівчинкою її мамою і подарованим iPhone

У мережі з’явилося відео, як відомий київський блогер Олександр Волошин влаштував «акцію» на вулиці. Він запитував у людей, чи підписані вони на його TikTok, і першому, хто відповів «Так», вручив новий iPhone 11.

Щасливицею виявилася дівчинка років 7-8, яка гуляла по центру столиці з мамою. Вручивши дитині гаджет, він відразу почав його відбирати, мовляв, це все розіграш, пранк, поверніть телефон. Але мама дитини нібито впиралася — в результаті Волошин просто вирвав з рук дитини iPhone.

Як з’ясувалося кілька днів по тому, все це було постановкою від самого початку…

Залиште свій коментар