Телеведуча Єгорова після жорстких погроз звернулася до Зеленського: «Я не буду мовчати, я буду діяти…»

Телеведуча Єгорова після жорстких погроз звернулася до Зеленського: «Я не буду мовчати, я буду діяти…»
Відома телеведуча Сніжана Єгорова записала відеозвернення до президентів України, в тому числі й до Володимира Зеленського

Відповідний ролик вона опублікувала у своєму особистому Facebook.Телеведуча зізналася, що їй і її дітям почали надходити погрози після останнього інтерв’ю.

«Я не кажу про ті образи, які звучать на мою адресу. Я все-таки доросла людина і звикла, як публічна особистість, чути на свою адресу різноманітні речі. Я вас не боюся. Я відповідаю за кожне своє слово, я не буду виправдовуватися, але я і не буду мовчати. Я буду діяти виключно в рамках закону, коли як мати захищала права моїх дітей в юридичному полі, а також змінила законодавство у сфері сімейного права», — заявила Єгорова у відеозверненні.


Вона також заявила, що Володимир Зеленський здійснив «унікальну дію», яку адекватні люди оцінюють як треба.

«Вам довірили свої життя і надії 73% громадян нашої країни, а ви плюнули людям в душу і стали таким же, як і всі… Люди хотіли припинити війну, бандитизм, тероризм, коли з країни виїхала величезна кількість людей… Коли люди не можуть отримати доступ до освіти, останній оплот нашої науки Борис Патон помер кілька днів тому. Я думаю, що останні дні життя його оберігали від тієї інформації, яка витає в повітрі…»,- продовжила скандальна телеведуча.

Р


Залиште свій коментар