Стріляв до останнього патрона: на фронті загинув захисник із Черкащини, не давши «вагнерівцям» зайти в тил. Фото

Стріляв до останнього патрона: на фронті загинув захисник із Черкащини, не давши «вагнерівцям» зайти в тил. Фото

Жорстока війна, розв’язана Росією проти України, забрала життя Петра Дідури з позивним «Меломан«, історія про якого стала легендою на передовій. Герой самотужки до останнього патрона і останнього подиху тримав бій проти ворожої диверсійної групи «вагнерівців», не давши ворогові зайти в тил.Сумну звістку про загибель бійця повідомили у Facebook 516 батальйону. Там зазначили, що з ДРГ ПВК «Вагнер» Дідура зустрівся під час бойового чергування поблизу смт Білогорівка в Луганській області. Герой вирішив швидко діяти.

«Бій, який розгорнувся, був жорстоким та неухильним. Шалений спротив Героя змусив ворога відступити, тим самим він не дав змогу ворогу зайти в тил», – розповіли в батальйоні.


Там зауважили, що бій тривав так довго, що у бійця закінчилися всі боєприпаси, але не мужність та незламний дух боротьби.

«Побратими не встигли буквально на декілька секунд. В руках герой тримав автомат, націлений у сторону ворога, але сам він вже не дихав», – зазначили в дописі.


Військові наголосили, що виняткова відвага Дідури стала прикладом для інших бійців, він – справжній герой, який зробив усе можливе, щоб захистити своїх побратимів.

Загиблий воїн був родом із села Краснопілка Черкаської області. Під час повномасштабного вторгнення він відразу ж потрапив до 1-ї окремої бригади спеціального призначення ім. Івана Богуна 516 батальйону. Обіймав посаду старшого навідника мінометного розрахунку.

Стріляв до останнього патрона: на фронті загинув захисник із Черкащини, не давши "вагнерівцям" зайти в тил. Фото
Залиште свій коментар