Стали «вантажем 200»: «Азов» розбив кадировців у степах Донбасу

Стали «вантажем 200»: «Азов» розбив кадировців у степах Донбасу

У вівторок, 1 березня, полк «Азов» знищив групу кадировців на Донбасі. Українські воїни зустріли в степах військовослужбовців з особистої гвардії президента Чечні Рамзана Кадирова, які входять до складу внутрішніх військ МВС Росії.Про це повідомляє штаб Операції Об’єднаних сил у Facebook. Зазначається, що «Азов» забезпечив їм гідну зустріч, кадировців було розбито.

«Елітні війська РФ виявились звичайним вантажем «200», яким зараз окупанти масово завалюють Україну», – йдеться в повідомленні.


На Донбасі знищили кадировців.

Окрім того, на Донецькому напрямку під Горлівкою українські військові взяли в полон групу представників збройних формувань РФ. Виявилося, що на боротьбу проти ЗСУ Москва насильно кинула звичайних слюсарів, охоронців, водіїв, вчителів та соціальних працівників.

При цьому всі вони під час допиту вже за традицією стверджували, що нібито не знали, що зараз відбувається в Україні, а їх «відправили на збори, а потім виходу вже не було».


«Всіх їх кремлівська влада насильно мобілізувала до своєї армії та холоднокровно відправила вперед як гарматне м’ясо», – зазначили у штабі ООС.

Залиште свій коментар