«Стадіон — так стадіон» має закінчитися: Мосейчук пояснила, чому втрутилася у суперечку Бутусова і Зеленського

«Стадіон — так стадіон» має закінчитися: Мосейчук пояснила, чому втрутилася у суперечку Бутусова і Зеленського

Ведуча «1+1» закликала політиків «не розривати країну».Телеведуча «1+1» Наталія Мосейчук прокоментувала свою суперечку з журналістом Юрієм Бутусовим під час пресмарафону президента Володимира Зеленського.

Про це Мосейчук розповіла 2 грудня у прямому ефірі ток-шоу «Право на владу».


«Після пресмарафону президента Зеленського дуже багато людей почали говорити і обговорювати, чи мала я втручатися в полеміку між президентом і журналістом Бутусовим, чи я мала пропустити цей момент. І мало хто вдумався у те, що я говорила», — зазначила вона.

Ведуча наголосила, що протистояння між чинним і попереднім президентами України має припинитися, адже воно шкодить державі. Мосейчук закликала політиків «не розривати країну».


«Я говорила про те, що «стадіон — так стадіон» у цій країні має колись закінчитися, і протистояння між президентом чинним і попереднім — воно просто руйнує цю країну. Я не знаю, хто з вас був у студії, коли приходив попередній президент і включався тоді ще кандидат в президенти, — і я тоді казала: «Не розривайте цю країну». Але, очевидно, замайоріла влада. Українські політики зазвичай роблять так: «згорів сарай — гори і хата», — підсумувала Наталія Мосейчук.

Нагадаємо, що у журналіста Юрія Бутусова під час пресмарафону президента виникла суперечка з Володимиром Зеленським.

Залиште свій коментар