30-річний чоловік кинувся в річку і врятував людей. Тим часом ті вже потрапили у вир і майже пішли під воду.


Чоловік врятував трьох людей, які потрапили в річці у вир

Спершу людей, які могли втонути, помітила жінка на ім’я Любов Кістей. Вона кинулася на допомогу, але коли наблизилася, то зрозуміла, що сама не впорається.

  • Дві жінки й дитина вже на пів метра пішли під воду, адже у річці потрапили у вир.

Любов почала кричати, щоб привернути увагу – на пляжі було багато відпочивальників. Але у воду кинувся тільки один чоловік – Андрій Данелейко.


  • Згодом він розповів, що не мав часу на роздуми, бо люди у воді були в критичній ситуації: «Вони одне одного тягнули, хаос. Почав їх виштовхувати».

А далі люди на березі утворили живий ланцюг і так допомогли витягти потерпілих. Двох жінок витягнули ледь притомних, а маленьку дівчинку – при тямі, але майже синю.

Державна служба з надзвичайних ситуацій нагородила героя

19 липня працівники ДСНС зустрілися з Андрієм Данелейком, та вручили йому почесну грамоту і пам’ятний подарунок. Про подвиг чоловіка там дізналися із розповіді у фейсбуці очевидиці порятунку людей.

Також рятувальники розповіли що річка Стрий, де все й відбувалося, має тільки вигляд мілкої. Насправді подекуди вона сягає 3 метрів углиб, має течію та вири. У 2021 році у Львівській області потонули вже 28 дорослих і 4 дітей.