«Спасибі тобі за врятовані життя»: українка, долаючи біль, витягувала на собі поранених з фронту, фото

«Спасибі тобі за врятовані життя»: українка, долаючи біль, витягувала на собі поранених з фронту, фото

Безстрашна Українка після смерті чоловіка вирушила на фронт Історію мужньої Юлії Кирилової  розповів ветеран АТО передає, ВАТРА.

Війна для Юлі почалася в 14 ом, коли в пеклі боїв під Степанівкою загинув її чоловік. Потім волонтерство і нарешті добровольцем прийшла в 25.


«У березні 16-го я прийняв окремий взвод розвідки і з подивом виявив у його складі розвідника-гранотометчика Юлю Кирилову. Зовсім ще дівчисько подумав я … і помилився», — розповів ветеран АТО.

Донбасс, военные, ВСУ, боец, украинские войска

За його словами, мужності і героїзму дівчини може позаздрити будь-який боєць.


«Коли я ставив завдання, Здоровенні перелякані дядьки просто в істериці відмовлялися виходити за нуль, в той же час Юлька безстрашно рвалася в бій, частенько доводилося її стримувати. Силі духу цієї дівчинки могли позаздрити багато бійців», — зазначив командир Юлі.

За його словами, перебування на фронті не обійшлося для дівчини безслідно.

«Юлія Кирилова не має жодної державної нагороди, зате має третю групу інвалідності, серйозно підірване здоров’я і нашу безмежну повагу і вдячність. Спасибі тобі дочка, за врятовані життя моїх хлопців, земний уклін тобі Мала, скільки буду жити не втомлюся молити Всевишнього про тебе, дівчинка-воїн!»,- захопився героїчною службою Юлії її командир.

Раніше ми повідомляли, що медик Тетяна Іванченко врятувала понад 500 українських військових на фронті.

Ще в 2014 вона поїхала передову з Одеського госпіталю. Тоді з фронту привозили по 20-30, а бувало і по 50 поранених.

Зараз вона повернулася з фронту і отримала звання «Народний Герой України».

Їй досі приходять повідомлення з подяками від врятованих воїнів. Їй пишуть матері і дружини врятованих бійців і називають «Ангел-спаситель».

Залиште свій коментар