Пара військових – Євгенія Емеральд та Євген Стипанюк зіграли весілля на фронті рік тому. Сьогодні, 9 жовтня, снайперка оголосила про розлучення.

Євгенія Емеральд офіційно розлучається

Євгенія Емеральд, відома за позивним «Жанна д’Арк», офіційно оголосила про розлучення з чоловіком. Наразі вона не хоче розповідати про причину розриву шлюбу.


Офіційно. Це – розлучення. Багато з вас і так все розуміли, але я втомилась мовчати. На жаль, причина не в банальній різниці в характерах чи побутових сварках. Вона набагато серйозніша. Згодом ви про все дізнаєтесь та зрозумієте мої вчинки,
– повідомила снайперка.

Зараз Євгенія не може добитися розлучення на паперах, оскільки, за законом, шлюб не можуть розірвати у перший рік народження дитини.


«Де-факто я вільна жінка, але згідно з законодавством не можу отримати розлучення, поки дитині не виповнився один рік. Та головне, що я відчуваю себе просто вільною. Прошу поставитися з повагою. Уся офіційна інформація – в моїх соцмережах та інтерв’ю в медіа», – зазначила Емеральд.


Євгенія Емеральд та Євген Стипанюк розлучаються / Фото з інстаграму Євгенії

Що відомо про шлюб Євгенії Емеральд

  • Минулого року 10 липня Євгенія познайомилась з Євгеном Стипанюком. Військові перебували у різних місцях, та попри це вже наступного дня військовий поїхав знайомитися з донькою Євгенії. Після романтичних побачень і зустрічей у жовтні пара зіграла весілля на фронті.
  • Через тиждень захисниця зізналась, що вагітна. Виявилося, що «Жанна д’Арк» перебувала на фронті при надії вже 2 місяці. 14 квітня вона стала мамою вдруге – доньку назвали Афіною.
  • Ще у липні Емеральд показувала милі кадри з чоловіком, але вже у вересні мережею прокотилися чутки про проблеми у їхніх стосунках. Євгенія видалила фото з чоловіком і заявила, що «не все те золото, що блищить». Пізніше жінка натякнула, що Євген хоче забрати доньку.