Смертельна шкільна екскурсія: 12-річного хлопчика поховають сьогодні у Львові, а до водоспаду продовжують водити дітей

Смертельна шкільна екскурсія: 12-річного хлопчика поховають сьогодні у Львові, а до водоспаду продовжують водити дітей

Керівництво заповідника вважає, що винні у трагедії — школяр та ті, хто його супроводжував.Сьогодні, 4 червня, у Львові поховають 12-річного Артема, який загинув під час шкільної екскурсії на водоспаді Кам’янка. За фактом загибелі дитини поліція відкрила кримінальне провадження.

Про це йдеться у випуску ТСН.Ранок.


Попри трагедію доступ до водоспаду не закрили. Там напередодні було кілька шкільних екскурсій. Комісія з питань надзвичайних ситуацій вирішила поставити додаткові стовпці і попереджувальні таблички на водоспаді, а освітян зобов’язали провести додаткові інструктажі з техніки безпеки.

Заповідник «Сколівські Бескиди», на території якого розташований водоспад, перебуває в підпорядкуванні державного агентства лісового господарства. Там вважають, що заходи безпеки на водоспаді є достатні, а трагедія трапилася через необережність школяра і недогляд тих, хто його супроводжував.


«Встановлено 7 вертикальних стовпчиків, через які натягнуто тросове загородження і написано “стоп”, тобто за нього переходити заборонено. Якимось чином цей хлопець опинився у небезпечній зоні, як саме — я не можу вам сказати. У тому місці, де він стояв, це металеве загородження є, воно в нормальному стані і міцне», — стверджує заступник директора державного агенства лісового господарства Василь Бандерич.

Залиште свій коментар