Смерть 14-річного хлопця у церкві під Львовом: стали відомі нові подробиці

Смерть 14-річного хлопця у церкві під Львовом: стали відомі нові подробиці

Підлітка намагався врятувати товариш, але його також вдарило струмом.У Львівській області розслідують смерть 14-річного хлопця від удару струму. Трагедія сталася у церкві в селі Тарасівка Львівського району під час ремонтних робіт.

Як передає кореспондентка ТСН, наразі за фактом смерті дитини поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «Умисне вбивство» з приміткою «нещасний випадок».


У храмі саме знімали дерев’яну підлогу, щоб покласти нову з підігрівом. Хлопець допомагав, взяв до рук трубу, всередині якої був неізольований електродріт. Від удару хлопець упав. Швидка, яка приїхала на виклик, констатувала смерть дитини.

«Під підлогою була труба і електрика. Він вчепився за трубу, хотів віднести її, ступив два кроки, впав і все. Другий хлопець старався ту трубу забрати у нього, його також струмом вдарило», — розповідає паламар Федір Брумець.


Хто закопав трубу з неізольованим електродротом у підлогу – наразі з’ясувати важко, робили її аж у 1977 році.

У селі кажуть, що Віталій кілька років прислуговував у храмі, закінчив восьмий клас і на канікулах зголосився допомагати з ремонтом.

«Файний був, у церкві прислуговував, слухняний такий хлопець. Біда сталася, ще й яка біда, такий молодий хлопець», — каже мешканка села Катерина Сас.

Через смерть хлопця у селі жалоба. На фасаді народного дому висить прапор із чорними стрічками. У родині ще є молодший син. Мама обох хлопців виховувала сама.

Залиште свій коментар