Варнакова записувала все, що відбувається, на відео. Відповідні кадри вона згодом опублікувала у своєму інстаграмі.


Зазначимо, що у 2008 році Варнакова отримали титул «Міс Молдова» та представила країну на конкурсі «Міс світу». Тоді вона ще була неповнолітньою й навчалася в 11 класі.

Конфлікт через російську мову: що сталося

Все почалося з того, що модель стала у чергу до банкомата. Жінка, яка у той час саме знімала гроші, обурилася – мовляв, Варнакова надто близько і хоче дізнатися PIN-код її банківської карти. Далі на міс Молдови посипалися звинувачення та образи, на які та відповіла російською мовою.


Це ще більше розлютило жінку. Вона накинулася на модель й почала бити її своєю сумкою. При цьому, викрикувала, що та «стерва» та «смердюча росіянка». Варнакова планувала викликати на місце поліцію. Втім, чи приїжджали таки правоохоронці – невідомо.

Як відреагували у мережі

У своєму інстаграмі Варнакова подякувала підписникам за підтримку та репости. «Байдуже, якої ви нації чи релігії, який у вас колір шкіри. Ми всі люди, бережіть себе та близьких», – написала вона. У коментарях до допису люди здебільшого засуджують вчинок жінки на відео. При цьому, пишуть вони також російською мовою.