«Слуга» Шуляк прийшла в Раду в сережках більш ніж за 100 тисяч гривень. Фото

«Слуга» Шуляк прийшла в Раду в сережках більш ніж за 100 тисяч гривень. Фото

У середу, 3 лютого, народна депутатка від фракції «Слуга народу» Олена Шуляк прийшла в Верховну Раду в ефектному вбранні. Також вона засвітила дорогу сумку та сережки.Як стало відомо, її образ складався з сукні білого кольору. Про це повідомляє «Апостроф» (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Так, довгу сукню Шуляк, яка обтягувала її фігуру, прикрашали невеликі сережки, вартість яких становить 3,6 тисяч євро (понад 100 тисяч гривень).


Олена Шуляк у дорогому образі у Верховній Раді

Відзначимо, що також депутатка вирішила взяти з собою сумку коричневого кольору, яка коштує 1932 фунтів стерлінгів (73 815 гривень).

Сережки Олени Шуляк
Дорога сумка Олени Шуляк

Нагадаємо, раніше Олена Шуляк позувала для інтерв’ю в дорогому «луці» – з аксесуарами та взуттям загальною вартістю близько 200 тисяч гривень. Так, на одному з фото Шуляк зняли на тлі Ради з сумкою Bottega Veneta за 1873 євро, тобто близько 61,8 тис. гривень (в іншому кольорі її можна придбати за 81,758 грн).


  • Олена Шуляк – українська підприємиця, політикиня. Народна депутатка України IX скликання. З 15 листопада 2019 року – представниця Кабінету Міністрів у Верховній Раді України.
Залиште свій коментар