“Слава тобі, вояче”: в Мережу потрапило відео, як боєць ЗСУ під шквальним вогнем витягує з поля пораненого побратима

“Слава тобі, вояче”: в Мережу потрапило відео, як боєць ЗСУ під шквальним вогнем витягує з поля пораненого побратима

Український захисник врятував життя побратима, ризикуючи своїм.В районі Бахмута на Донеччині зараз точаться запеклі бої. Окупанти не полишають спроб наступати, а українські захисники тримають оборону, – пише ТСН.

Відео, як боєць ЗСУ під Бахмутом під час обстрілу витягує пораненого товариша, оприлюднило видання Цензор.нет. Відео наочно демонструє героїзм і самопожертву українських воїнів. які не лишають товаришів на полі бою.


На кадрах видно, як палає авто, в якому перебували українські бійці і яке обстріляли окупанти. Троє українських захисників евакуювалися. Один із них отримав поранення, а одяг на ньому зайнявся.

Боєць самостійно намагався збити з себе полум’я і відповзти, але через поранення не міг цього зробити.


Один із трьох бійців помітив товариша і під шквальним вогнем, ризикуючи життям, побіг його рятувати. Він  надав першу допомогу, наклавши джгут та відтягнув побратима у безпечне місце.

Кадри зафільмував безпілотник.

“Надання першої допомоги і порятунок свого побратима – є національними особливостями українського воїна. Слава тобі, вояче”, – прокоментував голос чоловіка за кадром, який пояснював ситуацію на відео.

Залиште свій коментар