Складено рейтинг найбезпечніших країн за пандемії

Складено рейтинг найбезпечніших країн за пандемії

Рейтинг склали в Deep Knowledge Group. Також консорціум склав топ-20 країн, де найвищі ризики через коронавірус.Консорціум Deep Knowledge Group склав рейтинг безпеки країн в умовах пандемії коронавірусу. Рейтинг опублікований на сайті DKG у вівторок, 14 квітня.
На першому місці з безпеки Ізраїль, а трійку замикають Німеччина і Південна Корея. У першу десятку рейтингу також увійшли Австралія, материковий Китай з Тайванем і Гонконгом, Нова Зеландія, Сінгапур і Японія. Україна не потрапила в топ-40 безпечних країн.
При цьому в рейтингу 20 країн, схильних до найбільших ризиків в умовах пандемії. В першу п’ятірку рейтингу увійшли Італія, США, Великобританія, Іспанія і Франція. За ними слідують Швеція, Іран, Еквадор, Філіппіни і Румунія. У цьому списку Україна також не значиться.
При розрахунку рейтингів аналітики звертали увагу на інформацію про те, коли набрали чинності обмеження на пересування і їх масштаб. Крім того, розглядалися дані про тривалість карантину, випадки його порушення, а також заходи економічної підтримки з боку держави. Автори дослідження звертали увагу на те, чи є в цих країнах широкий доступ до тестування на коронавірус, а також кількість ресурсів системи охорони здоров’я, і ​​інші надзвичайні заходи, введені державами.

Залиште свій коментар