Гейтс спрогнозував наступну пандемію

Гейтс спрогнозував наступну пандемію

Засновник Microsoft Білл Гейтс упевнений, що нинішня пандемія — не унікальна подія в історії людства, подібні кризи будуть відбуватися і надалі з періодичністю приблизно у 20 років.За словами Гейтса, коронавірус є платою за занадто розмиті кордони і глобальну мобільність, повідомляє Financial Times.
«Якби світові лідери і законодавці виявилися належним чином підготовлені до ситуації, витрати на запобігання кризи могли б бути нижчими на багато трильйонів доларів. У майбутньому уряди повинні тримати напоготові діагностичні інструменти, великі бібліотеки антивірусів і системи раннього оповіщення», — заявив Гейтс.
На думку мільярдера, США повернуться до нормального життя не раніше 2021 року. А повністю відмовитися від карантинних заходів можна буде лише після проведення масової вакцинації.
Водночас Білл Гейтс прогнозує через пандемію неминуче розшарування суспільства.
«Деякі школи і вузи зможуть перейти на дистанційне навчання, але далеко не у всіх учнів — особливо з малозабезпечених сімей — є відповідні для занять пристрої та інтернет. Це ще більше посилить соціальне розшарування», — вважає Гейтс.
Залиште свій коментар