Скандальну доньку київської судді «відмазали» за нетверезе водіння – ЗМІ

Скандальну доньку київської судді «відмазали» за нетверезе водіння – ЗМІ

Ймовірну доньку судді Печерського райсуду Києва Христини Константинової Анастасію, яка викликала скандал заявою про Крим і приїзд російського репера Басти в Україну, зупиняли п’яною за кермом, але вона так і не відповіла перед законом.Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила журналістка Євгенія Моторевська, опублікувавши скриншоти постанови суду (щоб переглянути, доскрольте до кінця сторінки).

За інформацією журналістки, дівчину «з явними ознаками алкогольного сп’яніння» зупинили патрульні у 2020 році. Тоді на неї склали адміністративний протокол, але в суді, де працює її мати з вітчимом Віктором Кицюком, відповідну справу щодо цього інциденту закрили.


Студентка Анастасія, яка викликала скандал заявою про Крим
Постанова суду
Постанова суду

«Колега її батьків, сумновідомий суддя Карабань дівчину карати не став. Дама навіть не змогла прийти до суду, тільки надала письмові пояснення. Зазначила, що на машині не їхала, а тільки грілася в ній, а перезбуджена була – тому що посварилася з хлопцем», – розповіла Моторевська.

Вона також додала, що проходити медичне обстеження на вимогу патрульних дівчина відмовилася. Але вже в суд передала довідку, що в ту ніч під дією речовини не була. Судді цих пояснень вистачило, щоб закрити справу.


Студентка Анастасія, яка викликала скандал заявою про Крим
Пост Євгенії Моторевської
Залиште свій коментар