Скандальний адвокат Масі Найєм програв в суді чергову гучну справу про наклеп «Гладковський проти Бігуса»

Скандальний адвокат Масі Найєм програв в суді чергову гучну справу про наклеп «Гладковський проти Бігуса»

Подільський районний суд міста Києва 3 липня 2020 року задовольнив позов Ігоря Гладковського (сина екс-секретаря РНБО Олега Гладковського) про захист честі, гідності і ділової репутації до керівника програми «Наші гроші» Денису Бігус, журналісту-розслідувачу Лесі Іванової та громадської організації «ТОМ 14 ». Про це йдеться в рішенні суду, опублікованому в Єдиному державному реєстрі судових рішень.Суд зобов’язав спростувати зазначену інформацію в передачі і на сайті інформаційного видання, а також зобов’язав стягнути з відповідачів на користь Ігоря Гладковського судовий збір.


Нагадаємо, 25 лютого журналісти програми «Наші гроші» (Bihus.Info) повідомили, що син заступника секретаря РНБО Ігор Гладковський був безпосереднім учасником мільйонних схем по розкраданню в оборонному комплексі. За інформацією журналістів, Гладковський-молодший разом з партнерами організував приблизно в 2015 році поставки контрабандних російських деталей для військової техніки.

Адвокатом Дениса Бігуса, який програв суд, виступив скандальний юрист Масі Найєм.


Ця справа стала черговим програшним в суді для Масі Найєма.

Як нещодавно повідомляло «Голос UA», Масі Найєм тиждень тому програв справу про захист свого рідного брата Мустафи Найєма. Суддя Шевченківського райсуду виправдала трьох нібито нападників на екс-нардепа Мустафу Найєма на Бессарабській площі Києва в 2018 році.

Згідно з даними Єдиного реєстру судових рішень, з останніх 17 справ, які розглядалися в українських судах і за якими позивачем або представником позивача, як адвокат, виступав Масі Найєм, успішними для нього були всього 2 справи. Решта 15 справ були програні або залишені судом без розгляду.

Залиште свій коментар