Скандальна заява Третьякової про дітей «низької якості»: як відреагували у «Слузі народу»

Скандальна заява Третьякової про дітей «низької якості»: як відреагували у «Слузі народу»

Народна депутатка від «Слуги народу» Галина Третьякова заявила, що в бідних сім’ях народжуються діти «дуже низької якості». Її колега по фракції Олена Мошенець перепросила за депутатку, зазначивши, що вона некоректно сформулювала свою думку. Крім того, фракція може розглянути звільнення Третьякової з посади голови парламентського комітету.Слова Третьякової, які викликали обурення суспільства, прокоментувала в ефірі одного з телеканалів її колега зі «Слуги народу» Олена Мошенець, пише 24 канал.

Здається, що пані Третьякова навела цитату, яка б підкреслила її думку, з контексту я так розумію. Вона мала на увазі дітей з низьким рівнем освіти, а вийшло так, що діти «низької якості»,
– прокоментувала Мошенець.


Депутатка також перепросила за слова Третьякової і розповіла, якими можуть бути наслідки таких заяв. «Хочу вибачитися перед усіма дітьми і всіма українцями за пані Третьякову і нашу політсилу. Я думаю, що питання (звільнення – 24 канал) буде вирішуватися на фракції, – додала вона.

На її думку, від Третьякова повинна вибачитися та пояснити таке формулювання своїх думок.


Скандальна заява Третьякової: що відомо

  • Народна депутатка від «Слуги народу» та голова Комітету Ради з питань соціальної політики Галина Третьякова заявила, що у сім’ях, які потребують матеріальної допомоги, народжуються діти «дуже низької якості».
  • На це вже відреагували у Раді Федерації профспілок – вимагають відставки Третьякової з посади очільниці комітету.
  • Це не перші образливі висловлювання Третьякової. Восени 2019 року нардепка дала інтерв’ю порталу «АрміяІнформ». Вона наговорила такого, що ветерани в мережі навіть запустили флешмоб #ВибачтеЩоНеЗдохли.

Скандальні висловлювання Третьякової: дивіться відео

Залиште свій коментар