Озеро Синевир вийшло із берегів, але – все ще доступне і неймовірно красиве: фото та відео

Озеро Синевир вийшло із берегів, але – все ще доступне і неймовірно красиве: фото та відео

Через паводки на Закарпатті чимало річок розлилися та завдали збитків. Вийшло із берегів і знамените озеро Синевир. Однак у соцмережах запевняють, що туди можна дістатися, і що це безпечно.Заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк 25 червня відвідав Міжгірський район, який постраждав від паводка. Про це розповіли на сайті 0312.ua.

Він запевнив, що всі служби працюють над ліквідацією наслідків стихії. Зокрема, вивчають укріплення берегів річок, захисних споруд тощо. І, що важливо, документують усі збитки й готуються до швидкого відновлення інфраструктури.


Що цікаво, за словами Шинкарюка, вода зруйнувала частину автомобільного шляху до озера Синевир. Чиновник навіть опублікував кілька фото наслідків впливу бурхливої стихії.

Закарпаття


Зруйнована дорога на у Міжгірському районі Закарпаття / Фото Шинкарюка

Закарпаття

Рятувальні служби намагаються заблокувати потоки та укріпити береги / Фото Шинкарюка

Однак сайт mukachevo.net пише, що Синевир дійсно вийшло з берегів, але Міжгірщина й саме озеро відкриті для відвідувачів. Про це ж у фейсбуці розповів Іван Галатиба, а на доказ показав зворушливе відео.

Туристів закликають подивитися на «Морське око»: відео

Користувачі соцмереж також публікують фото озера Синевир із різних ракурсів. Світлини засвідчують, що озеро дійсно надзвичайно красиве, однак – з берегів воно таки вийшло. Тож навряд чи можна вважати поїздку туди цілком безпечною.

Синевир після червневих паводків: дивіться фото з соцмереж

Синевир

Озеро розлилося та затопило береги 

Синевір

Ліс зусібіч озера подекуди у воді

Синевир

Доступ до туристичних оглядових майданчиків ускладнений

Синевир

Синевир вийшло з берегів, але все ще приваблює туристів 

Залиште свій коментар