Скандальна Штепа виправдала провал на виборах у Слов’янську антикампанією «мерзотників»

Скандальна Штепа виправдала провал на виборах у Слов’янську антикампанією «мерзотників»

Обвинувачена в сепаратизмі колишня глава Слов’янська Неля Штепа емоційно відреагувала на результати місцевих виборів, заявивши, що її «зрадили і продали».За попередніми даними паралельного підрахунку голосів, Штепа посідає третє місце на виборах мера Слов’янська Донецької області. На своїй сторінці у Facebook політикиня заявила, що люди, які проголосували на її користь, не продали її «ні за 30 срібників, ні за гучні фальшиві обіцянки з трибун».

«Мені хотілося б знати вас особисто, щоб залишити ваші контакти у своєму телефоні й видалити тисячі порожніх прізвищ, які заповнили в ньому пам’ять», – звернулася жінка до своїх виборців.


Скриншот
Свій пост кандидатка на місцевих виборах супроводила фото з "Оскаром".

Крім того, Штепа написала, що проти неї нібито розгорнули проплачену кампанію. Тих, хто це зробив, скандальна політикиня назвала «мерзотниками».

«Люди, ау, а куди поділися проплачені ролики про те, яка я погана? І чому перестали телефонувати жителям Слов’янська про сланцевий газ, що нібито мною добувається? І про те, що я померла і не треба за мене голосувати. Гаразд, одні мерзотники це писали, щоб знищити мене, але ви навіщо в це вірили?


Ах, люди, люди, одне запитання: вам хоч соромно, що ви мене зрадили, і не печуть гроші, за які ви мене продали?» – обурилася Штепа.

Вона також заявила, що «віддала» людям обіцяні 10 дитячих майданчиків, а могла й «повернути назад».

Скриншот
Скриншот

Нагадаємо, що кандидатка на пост мера Слов’янська від «Слуги народу» Ольга Алтуніна оприлюднила попередні результати виборів глави міста. Штепа отримала 16,48% (4560 голосів). Її випереджає кандидат від ОПЗЖ Павло Придворов із 30,61% і чинний мер Вадим Лях із 30,02%.

Залиште свій коментар