Скандальна Ірина Фаріон назвала Зеленського «біологічним сміттям» 

Скандальна Ірина Фаріон назвала Зеленського «біологічним сміттям» 

Екс-депутат ВР Фаріон жорстко висловилася про президента України Володимира ЗеленськогоПричиною цього стала репліка президента про Бандеру.

Про це йдеться у відео, опублікованому в телеграм-каналі Інсайдер.


«Скандальна своїми заявами екс-депутат ВР Фаріон назвала Зеленського» біологічним сміттям»,»блазнем»,»Іудою» і «слугою Путіна «. Причиною всьому стала репліка президента про Бандеру. Хто сьогодні мабуть забув випити таблетки», — йдеться в повідомленні .

«Степан Бандера є лакмусовим папірцем в українському суспільстві на зрілість нації, здатність мати горду поставу і здатність боротися. Всі, хто має іншу оцінку Степана Бандери — біологічне сміття. Це я стверджую і повним виявом цього біологічного сміття є Зеленський. Називати його в скороченому варіанті, так, як він себе приписав у середньому роді Зе. і ось що це нещастя Зе — це посміховисько в усьому світі намичало про Бандеру «, — сказала Фаріон і включила відео Зеленського.


«Синтаксис, який використовує ця істота, яскраво свідчить про його айкю на рівні недорозвиненості», — додала Фаріон.

Раніше ми піали, що Ірина Фаріон заявила, що всі російськомовні громадяни України «московити і виродки».

До такого висновку вона прийшла після спілкування з темношкірим чоловіком у Львові, який зумів досконало оволодіти українською мовою.

За її словами, в Україні немає «так званих російськомовних».

ирина фарион

«…нас врятує тільки дуже жорстка сила по відношенню до москвоязычию. У нас немає так званих російськомовних. Це або московити, або виродки. І перші, і другі – надбання Путіна. Путін – ворог. З ворогом розмову один – сила. І ніякого виправдання», – повідомила Фаріон.

Залиште свій коментар