Сивохо звинуватив Україну у війні на Донбасі: скандальні подробиці (відео)

Сивохо звинуватив Україну у війні на Донбасі: скандальні подробиці (відео)

Колишній радник секретаря РНБО, креативний продюсер студії “Квартал 95” Сергій Сивохо заявив, що головною проблемою є не військове вторгнення Росії в Крим і Донбас, а “війна в головах українців”.Скандальне думка прозвучала в інтерв’ю для програми головного редактора сайту “Гордон” Олесі Бацман, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“У мене немає бажання закінчувати війну в голові Володимира Путіна. Я хочу закінчити війну в головах жителів України”, – сказав він, відповідаючи на запитання журналістки про те, чому озвучив подібну формулювання, коли був призначений радником РНБО.


Бацман, в свою чергу, уточнила у Сивохо, думав він про те, що війна буде тривати до тих пір, поки президент РФ Володимир Путін не виведе свої війська і не звільнить тимчасово окуповані території.

“Зустрічне питання: Путін забирає війська, віддає території. Ви вважаєте, що ніякого не існує конфлікту в головах між жителями тієї території цієї території? Ви вважаєте, що все в порядку? Під гнітом пропаганди всі ці шість років, як з тієї, так і з цієї сторони, невже ви не вважаєте, що їм потрібно буде якось привести в порядок голову і якось жити один з одним?” – відповів питанням на питання екс-радник РНБО.


Пізніше в програмі він спробував згладити свою позицію, але знову повторив тезу російської пропаганди про громадянський конфлікт в Україні.

“Конфлікт на Донбасі багатошаровий. Перший шар – це Україна – Росія. Другий шар –це Росія і так званий колективний Захід. І нікуди не подітися – це підштовхуються до конфлікту сили Україна – Україна. З тієї і з цієї сторони. Тому що ми маємо справу з гібридною війною. Один з методів – це ініціація країною-агресором конфлікту і підтримування його”, – підкреслив Сивохо.

Нагадаємо, 30 березня 2020 року стало відомо, що Сергія Сивохо звільнили з посади радника секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Залиште свій коментар