Пенсійний вік жінок знову збільшили: влада прийняла рішення

Пенсійний вік жінок знову збільшили: влада прийняла рішення

Вихід на пенсію в поточному році можливий тільки для тих українок, у яких є 27 років страхового стажу

В Україні був підвищений вік, по досягненню якого жінки зможуть вийти на пенсію. При цьому, уряд у своїй новій постанові змінив страховий стаж, при якому українки зможуть отримувати пенсію. В іншому випадку ніяких виплат від держави чекати не варто.Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на матеріал today.ua.

З 1 травня 2020 року, згідно з законом “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” і постановою Кабінету Міністрів №124 від 20 лютого 2019 року, буде проведено перерахунок пенсій. Надбавку отримають усі громадяни України, що досягли пенсійного віку, розмір виплат яких не досягає показника в 2100 гривень.


Що стосується підвищення пенсійного віку, то директор департаменту пенсійного забезпечення Мінсоцполітики Валентина Кудін нагадала, що з 1 квітня 2020 року в Україні підвищили пенсійний вік для жінок з 59 до 59,5 років. Громадянки України, яким виповнилося до 1 квітня 2020 року 59 років і 59,5 років – після 1 квітня, зможуть вийти на заслужений відпочинок в 2020 році.

При цьому вона додала, що вихід на пенсію в поточному році можливе тільки для тих українок, у яких є 27 років страхового стажу.


Залиште свій коментар