Ситуація у Бахмуті динамічно змінюється: у ЗСУ розповіли про плани ворога

Ситуація у Бахмуті динамічно змінюється: у ЗСУ розповіли про плани ворога

Росіяни створюють підрозділи для контратак, щоб не дати ЗСУ остаточно взяти Кліщіївку та постаратися зберегти свої логістичні підходи до Бахмута.На сьогодні ситуація у Бахмуті дуже складна. Вона динамічно змінюється як на південному, так і на північному наших флангах.

Про це розповів начальник пресслужби 26-ї артилерійської бригади імені Романа Дашкевича Олег Калашніков в ефірі телеканалу FREEДOM.


«На сьогодні ситуація дуже складна. Вона динамічно змінюється. Змінюється як на південному, так і на північному наших флангах. Вже і на тому, і на тому флангах наші Сили оборони України просунулися. Проте ворог зрозумів, чим йому загрожує захоплення як Берхівки, так і Кліщіївки. Противник не дурень, тому 29 числа він провів деяку ротацію і провів посилення. Південний фланг на другій лінії оборони він посилив підрозділами десантно-штурмовими. Північний фланг він посилив піхотним підрозділом з тероборони. Провівши перегрупування, він одночасно намагається контратакувати… Там, де Берхівка, він буде нас відсувати від цієї локації для того, щоб не дати нам їх замкнути у вогневе кільце. Тут вони задіяли свої контрактні частини. Їх ПВК від «Газпрому» («Потік», «Смолоскип»), від Міністерства оборони у них там «Ветерани»… Взагалі там чотири батальйони ПВК», — розповів він.

Судячи з усього, за словами Калашнікова, росіяни створюють підрозділи для контратак, щоб не дати нам все-таки остаточно взяти Кліщіївку та постаратися зберегти свої логістичні підходи до Бахмута.


Залиште свій коментар