«Ситуація погіршується»: у Раді назвали три області, мешканцям яких слід готуватися до посилення карантину

«Ситуація погіршується»: у Раді назвали три області, мешканцям яких слід готуватися до посилення карантину

В Україні найбільш небезпечними через коронавірус є три області.Посилити карантин в Україні можуть вже від 13 вересня, перевівши всю країну до «жовтої» зони. Втім, у регіонах, де найгірші показники з коронавірусу, карантин можуть посилити ще більше.

Про це заявив очільник парламентського комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький на погоджувальній раді 7 вересня.


За його словами, наразі найнебезпечніша ситуація з поширенням коронавірусу у Чернівецькій, Львівській та Вінницькій областях. У згаданих областях можуть посилити карантин, відповідно до «помаранчевої» чи «червоної» зони.

«Ситуація епідемічна дійсно в країні погіршується. Ми не єдина країна, це в цілому ситуація у світі. Ми сильно забули про карантинні обмеження… На сьогодні країна наближається до жовтої зони. Помаранчева і червона зона будуть адаптовані тільки в тих областях, де є проблема. Найнебезпечніші сьогодні в плані епідемії три області: Буковина, Львівська область і Вінницька область. Там, наймовірніше, буде змінюватися колір обмежень. Але в цілому поки казати про якесь посилення обмежень в цілому у країні зарано», — висловився Радуцький.


Також Радуцький додав, що нині в Україні є можливість вакцинувати від коронавірусу 20 мільйонів людей.

Залиште свій коментар