Сім’я була дуже віруючою: з’ясувалися нові деталі про солдата, який розстріляв товаришів по службі в Дніпрі. Ексклюзив

Сім’я була дуже віруючою: з’ясувалися нові деталі про солдата, який розстріляв товаришів по службі в Дніпрі. Ексклюзив

Односельці батьків нацгвардійця Артемія Рябчука, який у ніч на 27 січня вчинив стрілянину по товаришах по службі в Дніпрі, розповіли, що знають про їхню родину. Сусіди не уявляють, що могло штовхнути хлопця на такий вчинок.Про це жителі села Броска Ізмаїльського району Одеської області розповіли у коментарі OBOZREVATEL. За їхніми словами, сім’я – віруюча. Батько стрільця помер після тривалої хвороби приблизно 5-6 років тому.

Артемій Рябчук розстріляв товаришів по службі в Дніпрі

«Сім’я Рябчук – дуже віруюча, якщо не помиляюся – щось на кшталт п’ятдесятників. З односельцями вони не спілкувалися тісно, ні з ким не дружили, свята не відзначали разом. У них вдома немає ні телевізора, ні радіо – їм вірою це заборонено», – розповіли сусіди.


Будинок, де жив нацгвардієць Рябчук у селі Броска

Вони відзначили, що Артемій – не єдина дитина в сім’ї, має ще старшу 28-річну сестру Юлю, яка живе в Росії. Матері хлопця 54 роки.

«Де працює мама Артемія і чи працює взагалі, ми не знаємо. Бачимо лише, що вона їздить на велосипеді», – повідомили односельці.


Нацгвардієць Рябчук із сім'єю жив у селі Броска

За їхніми словами, Артемій завжди був дуже спокійним, друзів у нього не було.

«Чому він розстріляв товаришів по службі – важко уявити. Може його довели, образили. Адже він ріс один, не знав компанії», – припустили сусіди.

Співрозмовники видання додали, що навпроти будинку Рябчуків є пагорб, де взимку на гірку щодня діти збиралися, щоб покататися. Однак Артемій ніколи не виходив до однолітків.

Родина Рябчука мешкає у селі Броска.

«Його іноді кривляли – мовляв, нас віряни не визнають», – розповіли сусіди.

«Як Артемія призвали – не розуміємо. Він, по суті, єдиний син та годувальник. Може, сам захотів піти служити?» – додали вони.

Нагадаємо: 27 січня у Дніпрі на території Південного машинобудівного заводу «Південмаш» солдат строкової служби розстріляв варту військовослужбовців Національної гвардії. Внаслідок інциденту загинуло п’ятеро людей. Також п’ятеро отримали вогнепальні поранення. У місті Дніпро було запроваджено поліцейську операцію «Сирена».

Рябчука вже затримали
Затримано солдата, який розстріляв товаришів по службі в Дніпрі

Солдата, який розстріляв товаришів по службі, затримали. При ньому знайшли автомат Калашникова, з якого, ймовірно, він вів вогонь. Глава МВС Денис Монастирський наголосив, що злочинець понесе найсуворішу відповідальність, передбачену законом України.

Залиште свій коментар